PKN kerken in Woerden

In Woerden zijn de volgende kerken onderdeel van de Protestanse Kerk:

  • De Lutherse kerk vind je in het centrum van Woerden
  • De Gereformeerde kerk: de gereformeerde kerk bestaat uit twee wijkgemeenten: één in de Kruiskerk en één in de Opstandingskerk (Centrum)
  • De Hervormde gemeente: de hervormde gemeente bestaat uit twee wijkgemeenten die beurtelings vieringen houden in de Maranthakerk (wijk Molenvliet) en Petruskerk (Centrum). Beide wijken hebben een geheel eigen identiteit.
  • Het Baken in de wijk Snel en Polanen. Het Baken is een pioniersplek van de PKN en een initiatief van de gezamenlijke Protestantse Kerken in Woerden

Nieuw in Woerden

Ben je nieuw in Woerden? Van harte welkom! We hopen dat je een gemeenschap vindt waar jij je thuis voelt. Dat je een plek vindt waar je kunt groeien in geloof, hoop en liefde.

Om je bij je keuze te helpen nodigen we je uit verschillende diensten en activiteiten te bezoeken. Daarnaast kan het informatiepakket  een handig hulpmiddel zijn. En voor alle kerken en gemeenten geldt: neem gerust contact op! Je vindt contactgegevens op de bijbehorende websites.