22 maart online viering met beeld en geluid

Alles staat klaar voor de eerste online viering in beeld en geluid: zondag 22 maart 9.30 uur. Alle informatie over de online viering staat handzaam bij elkaar op de pagina online-vieringen. Daar vindt u ook materialen voor uw kinderen en voor de tieners.

We zijn dankbaar dat we onder deze omstandigheden ons geloof en de onderlinge verbondenheid kunnen blijven vieren.

Gebedspunten
We nodigen u en jou uit om tot vanavond 18.00 uur ook gebedspunten door te geven via de hierboven genoemde pagina! Of via de livechat van YouTube morgenochtend. Zo vieren we onze verbondenheid met God en elkaar, ook als de kerkdeuren gesloten blijven!

Ontwikkelingen
We houden de ontwikkelingen in Nederland nauwlettend in de gaten. Mocht dit gevolgen hebben voor de manier waarop we kerk kunnen zijn, kunt u dat op deze website lezen. Uiteraard doen we dit ook in overleg met de andere PKN kerken in Woerden.

One Comment

  1. Hans in ‘tVeld.

    Het was goed via YouTube met elkaar verbonden te zijn.
    Alle hulde voor hen die de dienst op prima wijze in beeld brachten.Dat geldt ook voor het geluid,

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *