Zingen met de vesperzanggroep

Al meer dan 25 jaar zingt de vesperzanggroep 4 keer per jaar de vespers in de Opstandingskerk. Dan klinkt er koormuziek uit verschillende periodes en in verschillende stijlen, van Barok tot modernere muziek uit onze tijd. Er klinkt muziek van bekende, maar ook van vrijwel onbekende componisten. Het “nieuwe” liedboek is ook een bron van prachtige liederen waaruit we elke keer weer putten.

Nieuwe zangers welkom

De deelname is veelal op projectbasis, maar er is een vaste kern van zangers. Voorafgaand aan de vesperzondag komen we 2 zondagavonden bij elkaar om de muziek in te studeren. Soms is er een klein aantal zangers, de andere keer zingen we met een grotere groep. Tóch zijn we op zoek naar koormuziekliefhebbers die met ons mee willen zingen. Dat betreft álle stemmen. Koorervaring kan een pre zijn.

Wanneer

Eerstvolgende repetitieavonden: 1 en 8 maart, 19.30 uur, 15 maart 17.00 uur
Medewerking dienst: 15 maart, 18.30 uur Opstandingskerk

Je bent van harte welkom om sfeer te proeven en te ontdekken of meedoen iets voor je is.

Meer informatie

Jan Boot (417073) en Wiebe Tilstra (411092).