Nieuw initiatief: Whatsapp-voorbereiding rond de preek

Dominee Joost Schelling gaat iets nieuws doen Doe jij mee?
 
Joost nodigt je uit voor het volgende experiment tot aan Pasen (en als het bevalt, gaat hij misschien ermee door): Joost maakt een WhatsApp-groep aan. In deze appgroep meldt hij ruim een week van tevoren de Bijbeltekst van de preek en evt ook al het thema. Je kunt de gedachten bij het thema en de tekst in de app plaatsen of privé aan hem appen. Deze informatie neemt Joost mee in het schrijven van zijn preek. Omdat hij niet elke zondag voorgaat, geldt dit alleen voor die diensten, zowel in de Kruiskerk als in de Opstandingskerk. Zo hoopt Joost dat de zondagse eredienst meer in ons dagelijks leven kan landen – en andersom. Gaaf toch!?
 

Hoe doe je mee?

  1. Je beschikt over een telefoon met WhatsApp.
  2. Stuur Joost een appje naar nummer [0]6 31 941 961 met: ‘Ik app mee’ en je naam. 
  3. Je ontvangt de eerste inhoudelijke app op maandag 20 januari en vervolgens steeds een week voor Joost weer mag preken
  4. Reageer in de app of app Joost privé

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *