Engelen gingen op pad…

De tijd van advent ligt alweer enige tijd achter ons. Vier weken uitkijken naar datgene wat komen gaat en de tijd waarin we mochten we (ver)wachten. Sommige mensen in onze gemeente mochten vier weken lang een aardigheidje/presentje verwachten van engelen uit onze gemeente. Pauline een van de organisatoren: ‘volgens mij is dit project iets waar het als kerk-zijn om gaat, namelijk omzien naar elkaar. Ik wil daarom graag iedereen bedanken. De engelen, maar ook diegene die hebben meegedacht door mensen op te geven die wel een steuntje-in-de-rug konden gebruiken.’

Natuurlijk kunnen we elke dag van het jaar een engel voor iemand zijn. Dat kan heel eenvoudig:

  • maak een praatje als je iemand op straat ontmoet;
  • nodig iemand uit voor een bakkie koffie en een luisterend oor;
  • stuur iemand een kaartje. In onze beide kerken ligt nog een aantal kaarten met de tekst ‘Ik wil je even zeggen: You ‘ll NEVER walk ALONE’. Deze kaarten mag je zo meenemen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *