Een gouden kalf voor de deur!

DOOR DE MISSIONAIRE COMMISSIE Nee, we hadden niet al ons goud omgesmolten, maar alleen het kalf van zolder gehaald. Zo konden we extra goed laten zien dat de Opstandingskerk tijdens koeiemart open was. En het heeft gewerkt, want we mochten meer dan 100 mensen verwelkomen. De één alleen voor een sanitaire stop, de ander om even te gluren in de kerk waar hij dagelijks langsfietst. Een volgende om te genieten van de heerlijke soep, het lekkers bij de koffie, thee en limonade of de stilte midden in alle hectiek.

 

Het was fijn om de mensen te mogen ontvangen. Ik heb echt mooie gesprekken gevoerd. Enne… bijbelverhalen noemen waar een koe in voorkomt vond ik moeilijker dan ik dacht.’

één van de vrijwilligers

Natuurlijk willen we alle poster ophangers, bakkers, soep kokers en gastheren en –dames heel erg bedanken voor alle hulp. Zonder jullie hulp was het niet gelukt.