World Servantsreis voor volwassenen

“Ga je mee met een World Servantsreis voor volwassenen naar Malawi?”  Deze vraag werd ons een tijdje geleden gesteld en we stellen hem nu heel graag ook aan jullie. Waarom? Omdat wij ‘ja’ hebben gezegd en het super mooi zou vinden als er meer mensen uit Woerden aanhaken, zodat we samen met de bevolking van Makhuwira ervoor kunnen zorgen dat de kinderen ook tijdens het regenseizoen leskunnen krijgen! We gaan namelijk klaslokalen en een verschoningsruimte voor meisjes bouwen.

Unieke kans

Het is best uniek dat er weer een World Servantsreis voor volwassenen is. Na de crisis heeft World Servants namelijk  besloten zich vooral te richten op het werven van jongeren. Volwassenenreizen worden alleen nog georganiseerd voor volwassenen die zich als groep aanmelden. Marcel Solingen (uit Ede) heeft het initiatief genomen om zo’n groep bij elkaar te krijgen en met elkaar naar Malawi te gaan. Er is nog plek, dus als je altijd al hebt gedacht ‘aan zo’n project wil ik ook een keer bijdragen’, dan is dit wellicht je kans!

Nog even praktisch

De reis is van 24 april tot 9 mei 2020. Meer informatie is te vinden op worldservants.nl/ma620. Daar vind je ook de contactgegevens van de initiatiefnemer. 

Als we je enthousiast hebben gemaakt, laat dat ons dan weten! Ook voor vragen kun je ons natuurlijk altijd bellen of mailen. De groep moet zich in september aanmelden om alles op tijd te kunnen regelen, dus aarzel niet te lang.

Karin Bol (06 48099767) en Mariëlle Burggraaff (06 28691687, ln.og1568806225giz@r1568806225ubamo1568806225j1568806225)

Geef een reactie