Geslaagd Rolling Dinner met 13 jongeren

Zondag 26 mei deden 13 jongeren mee aan Rolling Dinner. 1 groep fietste naar Zegveld en kreeg bij Anja en Andre Rijneveld een lekker voorgerecht. Daarna was het kort fietsen naar het hoofdgerecht bij Arie en Geertje Bol.
De andere groep fietste naar Molenvliet bij Frans en Jitske voor uitgebreid voorgerecht en daarna naar de vogelbuurt om bij Wim en Wilma Boterman hun eigen pizzaatje te bakken. Als slot kwamen beide groepen in de Brauwstraat bij elkaar voor het nagerecht. Ze hebben het heel gezellig gehad en willen volgend jaar weer.
 
Wij vonden het erg leuk om te organiseren en zo verschillende generaties bij elkaar te brengen. Volgend jaar hopen we het PJO-breed te kunnen organiseren en in verschillende wijken. Denk jij/u dat lijkt me ook leuk als er een groepje jongeren bij mij een gerecht komt eten, geef dit dan alvast door aan ons: