KNDleiding voor de Opstandingskerk gezocht

Met name de middengroep (groep 3, 4, 5 van de lagere school) is dringend op zoek  naar nieuwe leiding. Op korte termijn stoppen 2 mensen van de leiding in de middengroep. Als het gat wat in het rooster gaat ontstaan niet kan worden opgevuld zal het onvermijdelijk zijn dat er soms voor de middengroep geen kindernevendienst zal zijn. Dit zou natuurlijk heel jammer zijn. Wanneer 3 mensen zich zouden aanmelden is iedereen slechts 1 keer in de 5 a 6 weken aan de beurt. Wanneer je liever in de jongste groep (1,2) of oudste groep (6, 7, 8) wil meedraaien als leiding ben je natuurlijk ook van harte welkom! 

We hebben een kant en klaar programma (een verhaal, tips voor spelletjes en een werkje/kleurplaat/knutsel) voor iedere zondag via de methode Kind op Zondag, maar een eigen invulling om het verhaal van die zondag te vertellen of werkje te doen is ook prima! De tijdsbesteding voor de voorbereiding kun je daardoor zelf bepalen. Voor meer informatie kunnen jullie altijd een van de leiding aanspreken.

Dik Schalker

Geef een reactie