KND-leiding gezocht voor de Kruiskerk

In de Kruiskerk is elke week kindernevendienst voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Dit wordt geleid door een groep enthousiaste vrijwilligers. De kinderen gaan uit elkaar in twee groepen: kinderen die in groep 1 t/m 4 zitten op de basisschool en kinderen die in groep 5 t/m 8 zitten.

Tijdens de kindernevendienst houden we een gezellig praatje met de kinderen, we vertellen een Bijbelverhaal en doen een verwerking. Dit hoeven we als leiding niet allemaal zelf te bedenken: we krijgen dit aangereikt via de methode Kind op Zondag. Hierin staat het verhaal naverteld en staan allerlei suggesties voor de verwerking, zoals een knutsel, een spel of een tekenblad.

Met name voor de jongste groep zouden we graag wat leiding erbij willen hebben. Op dit moment bestaat het team uit 11 personen, waardoor we eens in de 5 à 6 weken aan de beurt zijn. Zou je er eens over willen nadenken of kindernevendienst leiden iets voor jou is? Van harte welkom om een keer mee te kijken met één van ons.

Karin ter Horst, moc.l1563874877iamg@1563874877mktsr1563874877ohret1563874877