Collecte 30 mei – De Herberg

Het kan jaren voorspoedig gaan in je leven. En dan opeens word je geconfronteerd met verdriet en tegenslag. Overleden dierbaren, problemen op het werk, problemen in je huwelijk en gezin, gezondheidsproblemen en/of mantelzorg. Of gevoelens van eenzaamheid.

Dan kunt u terecht bij “De Herberg”. Een gastvrij huis in een prachtige omgeving, een geopende bijbel, professionele begeleiding, liefdevolle aandacht. Er zijn verschillende mogelijkheden die aansluiten bij de eigen hulpvraag. Er is keuze uit een herstelprogramma, retraite, of zomaar op adem komen.

De Herberg is afhankelijk van giften van diaconiën en particulieren en wil het verblijf van de gasten betaalbaar houden.

Op Hemelvaartsdag donderdag 30 mei is de collecte bestemd voor dit doel.

Geef een reactie