26 mei – 10.30 uur ZINdienst in Kruiskerk

Na de mooie, gezellige, speciale en indrukwekkende Pizza Passion-avond is er op 26 mei weer een ZIN Dienst! Het Thema is “Geniaal; en God zag dat het tof was” We gaan het hebben over de wereld/ het milieu; hoe zorgen we daar goed voor? Welke keuzes maak je bijvoorbeeld qua kleding, eten (herkomst/ verpakking/produktiewijze) en vakanties… en wat zegt de Bijbel eigenlijk over hoe we met het milieu zouden moeten omgaan?

We beginnen hier al mee op het PKN Kamp van 17 tot 19 mei, waar we hetzelfde thema hebben.

De spreker is Michel Koekkoek en de band Witness is weer van de partij om het ook muzikaal geniaal te laten klinken.

Jij bent er toch ook bij?

Xie je!

ZIN Team; Anouk, Mathilde, Ferré, Michel, Emmarentia, Dirk-Jan, Arjan, Joelle  en Gerjanne

Geef een reactie