Voorproefje uit de nieuwe BGT-Jongerenbijbel

De Bijbel in Gewone Taal – Jongerenbijbel wil uitkomst bieden aan alle tieners en jongeren die het lastig vinden om de Bijbel te lezen. Omdat het een dik, oud boek is waarvan de relevantie in hun eigen leven niet altijd even duidelijk. Deze bijbel is voor en door jongeren ontwikkeld.

 at het meest opvalt, zijn de vele creatieve opdrachten die naast de tekst staan. Door na te denken, te tekenen, iets te doen, te bidden worden jongeren uitgedaagd de tekst toe te passen in het dagelijks leven. Deze bijbel is geschikt voor tieners tot ongeveer 16 jaar.

 Maak alvast kennis met deze nieuwe BGT-Jongerenbijbel met het dagboek voor dertig dagen. Hierin zijn allerlei verschillende voorbeelden van de extra’s uit de Jongerenbijbel te vinden. Het dagboek verschijnt in april en is o.a. verkrijgbaar in de webshop van het NBG shop.bijbelgenootschap.nl of christelijke boekhandel De Hoeksteen in de Havenstraat.