7 apr Kidsochtend in de Opstandingskerk

Na iedere eredienst ontmoeten de kinderen elkaar en hebben veel plezier samen. We willen daar nog meer ruimte aan geven. Nu de faciliteiten op de eerste verdieping van de Opstandingskerk zo mooi zijn aangepast, biedt dat veel mogelijkheden om samen te spelen, knutselen, muziek te luisteren, een bordspel te doen of een spel op de Playstation, enz.

Zondag 7 april, na de morgendienstis de eerste ‘kidsochtend’. We hopen natuurlijk dat veel kinderen, vanaf de basisschoolleeftijd, dit een super leuk idee vinden. Ook als je daarvoor niet in de dienst in de Opstandingskerk bent geweest. Ouders kunnen de kinderen om 13:30 uur weer ophalen bij de Opstandingskerk. De kinderen hebben dan al gegeten, want we sluiten af met een broodje knakworst! Het idee is om deze activiteit vaker (maandelijks?) te organiseren.

De organisatie van hiervan is in handen van Karla en Menno Hordijk. Spreekt dit idee je aan, laat het ons weten. Hulp is ook fijn. Mocht je mee willen helpen, stuur dan een berichtje naar moc.l1553351228iamto1553351228h@kji1553351228droho1553351228nnem1553351228.

Geef een reactie