Joost Schelling en Michel Koekoek aan de slag voor TwintigersWoerden

Sinds 1 januari zijn Joost Schelling en Michel Koekoek samen voor 8 uur per week bij TwintigersWoerden aan de slag. Wellicht kent u deze naam wel. Het is de gezamenlijke PKN-pioniersplek die in 2012 door toen nog jeugdwerker Mirjam Oosterhoff-de Bruin in Woerden is opgezet. Inmiddels bestaat zij nu 6 jaar en er is de laatste 3 jaar hard gewerkt door de pionier die haar is opgevolgd: Martijn Ouwerkerk. Omdat Martijn stopt, is er gevraagd of de opengevallen 8 uur door een lokale professional kan worden ingevuld.

Na overleg met de kerkenraden is besloten dat ds. Joost Schelling dat voor 1 jaar gaat proberen. Jeugdwerker Michel Koekkoek gaat de andere 4 uur invullen.

Er is daardoor een vacature voor een 2e jeugdwerker ontstaan voor de taken die Joost en Michel door hun inzet voor TwintigersWoerden niet meer kunnen oppakken. De sollicitatieprocedure is inmiddels begonnen, zie elders op deze site.

Geef een reactie