5 mrt – in gesprek over… de grenzen van de kinderchirurgie

De geneeskunde heeft de afgelopen honderd jaar enorme vooruitgang geboekt. Te vroeg geboren kinderen kunnen steeds beter in leven gehouden worden. We worden steeds ouder. Deze successen hebben ook hun keerzijde. Moet alles wat kan? Hoe kijken we als christen hier tegenaan?

Aan de hand van praktijkvoorbeelden zullen we de dilemma’s die in de dagelijkse praktijk van de kinderchirurgie voorkomen, de revue laten passeren. Het is de bedoeling er een interactieve avond van te maken waarin de inbreng van eenieder wordt gewaardeerd.

Datum:           dinsdag 5 maart 2019
Leiding:          dr. Justin de Jong, kinderchirurg
Plaats:            Het Baken, Beneluxlaan 3, Woerden
Tijd:                 20.00 uur
Kosten:           geen

Geef een reactie