24 jan – voorstelling ‘Esther, een perzisch sprookje’

Kees Posthumus en Henk van Glabbeek spelen hun voorstelling “Esther, een Perzisch sprookje

Het verhaal van Esther is een meeslepend verhaal over macht en misbruik van macht, geweld en verzet, twijfel en moed. In een schoonheidswedstrijd wordt Esther gekozen tot nieuwe koningin van Perzië. Wat de koning dan nog niet weet: Esther is Joods.

We horen een actuele en muzikale versie van het oude oosterse verhaal, gesitueerd in het huidige Iran. Henk van Glabbeek bespeelt verschillende Perzische instrumenten, zoals de tar, de setar en de daf.

Datum: donderdag 24 januari 2019
Leiding: Agnes ten Hoeve
Plaats: Lutherse Kerk, Jan de Bakkerstraat 11, Woerden
Tijd: 20.00 uur
Kosten: uitgangscollecte en vrijwillige bijdrage voor de koffie

Meer weten: Esther

Geef een reactie