Speciale Whatsapp decemberservice Twintigers Woerden 

Vanaf zondag 2 december draait er een speciale WhatsApp decemberservice: op zondag een korte gedachte, op vrijdag een december-borrelpraat. Als je je nu aanmeldt, krijg je vanaf 2 december dus wekelijks inspiratie naar je Whatsapp opgestuurd passend bij de decembermaand. Handig bij een (kerst)borrel of voor een goed gesprek. Zomaar een inspirerende tekst, een frisse gedachte, een foto, een lied of een video op je telefoon, en met 1x klikken vind je de content terug op de website van Twintigers Woerden.
 
Doe je mee? Meld je dan nu, geheel anoniem aan, en ga naar: http://www.twintigerswoerden.nl/whatsapp.
 
Zelf geen twintiger (meer)? Geef deze informatie gerust aan uw (klein)zoon of dochter door.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *