Gezellig verjaardagsfeestje voor alle nieuwe 75jarigen

Een nieuw initiatief in de Kruiskerk: samen met iedereen die net 75 is geworden uitgenodigd worden voor een feestje! Waarom? Omdat feesten gevierd mogen worden, maar vooral omdat we de opdracht hebben om naar elkaar om te kijken. En dan is het fijn als er ook momenten zijn waarop je de tijd hebt om elkaar te ontmoeten. En een goed gesprek te voeren. 2 bezoekers vertellen graag hoe ze het hebben ervaren.

Wij kregen een uitnodiging om op 16 oktober Henks verjaardag te komen vieren in de Kruiskerk. Samen met nog meer mensen die vanaf begin juni tot eind oktober jarig zijn geweest of nog jarig moesten worden. Het ging om mensen vanaf 75 jaar en ouder. Toen die dag daar was, werden we hartelijk welkom geheten door het comité. We kregen een kopje koffie of thee met een heerlijk stukje taart. Het voelde even of je weer jarig was, want er werd zelfs voor je gezongen. Nu, de stemming zat er gelijk goed in. Dominee Schelling las een stukje uit Nahum voor. Daarna konden we kiezen waar of bij wie we wilden gaan zitten. We kregen ook een drankje en er werden lekkere dingetjes op tafel gezet. Het was erg gezellig en fijn om op deze manier de mensen te leren kennen. Maar er werd ook gediscussieerd over de dingen van het leven. Het was veel te vlug vijf uur, want je kwam tot de ontdekking dat je niet iedereen had gesproken. Wij kunnen een ieder aanraden die een uitnodiging krijgt, daaraan mee te doen. Het was echt gezellig. Wij willen de mensen die dit georganiseerd hebben heel hartelijk danken en ook sterkte wensen bij het voortzetten van dit project.  

Een mooi initiatief dat in 2019 een vervolg krijgt in de Kruiskerk. Maar ook in de Opstandingskerk. 

Geef een reactie