4 juni: Singelloop, loop je ook mee in het witte shirt?

Ziet je het al (weer) voor je één uur lang telkens die drie woorden, “Geloof, Hoop & Liefde“, dat kan haast niet ongemerkt blijven.

Op maandag 4 juni doen verschillende leden van de PKN kerken in Woerden mee aan de Singelloop. Onze herkenbaarheid is ons witte t-shirt met de drie woorden: “Geloof, Hoop & Liefde” die op onze rug te lezen zijn. Wij lopen warm voor ons geloof en willen daar ook voor uitkomen. Elk jaar staat er een groot team paraat om als een witte golf rondom de singels van Woerden te lopen. Wil je ook meelopen in het ‘Geloof, Hoop en Liefde’- shirt? Meld je dan aan bij Henk de Valk.

Na aanmelding krijg je verdere informatie via de e-mail toegezonden. Wacht niet te lang, zeker niet als je nog een t-shirt nodig hebt.

Kosten

Deelname aan de loop kost 6 euro en heb je nog geen PKN T-shirt dan komt daar nog eens 6 euro bij.

Aanmelden

Ook meelopen in het ‘Geloof, Hoop en Liefde’- shirt? Meld je aan bij Henk de Valk, ln.te1524420887nalpn1524420887pk@kl1524420887aved.1524420887h1524420887

Vermeld in de mail: Voor- en achternaam, adres, postcode en woonplaats, geboortedatum, telefoonnummer en het aantal ronden of kilometers dat je wilt lopen. 1 ronde is 3 km., 2 ronden is 6,5 km. en 3 ronden 10 km.

Als je een t-shirt nodig hebt, vermeld dan ook de gewenste maat (S, M, L, XL of XXL).

AD 2016