Twintigers Woerden – Hoe wetenschappelijke ontdekkingen laten zien dat er méér is – 7 mei

De volgende Twintigers Woerden avond is op 7 mei. Het thema van deze keer is: hoe nieuwe wetenschappelijke ontdekkingen laten zien dat er méér is.

We staan stil bij aflevering 129 van “De Ongelooflijke Podcast”. In deze aflevering maken we een uitstapje naar de toekomst. Wouter schrijft over de nieuwste wetenschappelijke ontdekkingen én zingeving. Nieuwe ontwikkelingen in de wetenschap zetten hem op een spoor richting spiritualiteit. Laat de wetenschap zien dat er meer is tussen hemel en aarde? En wat doet dat met het atheïsme waarmee hij is grootgebracht? Dat en meer!

Let op: dit keer beginnen we al om 19:30 uur in de Kruiskerk. Heb je vragen over de avond? Laat het ons gerust weten. Stuur een appje naar Michel. Of mail ons op .