Spoor van Hoop

Update 11 mei: mede vanwege het minder mooie weer en een storing op de website is het Spoor van Hoop verlengd tot en met het Pinksterweekend (24 mei). 

Van zaterdag 17 april tot en met zondag 16 mei loopt er een Spoor van Hoop dwars door Woerden en Zegveld. Bij 12 haltes van hoop (10 in Woerden, 2 in Zegveld) vertellen verschillende maatschappelijke initiatieven hoe zij het in deze tijd volhouden. En hoe zij hun hoop invulling geven en hoe inwoners zelf hoop kunnen geven.

Elke halte heeft een QR-code die gelinkt is aan een korte video. De route kan overal worden begonnen, de haltes zijn door elkaar te bezoeken en over meerdere dagen te verspreiden. Dit Spoor van Hoop kan wandelend, fietsend, skatend, of met de auto of scootmobiel worden afgelegd. Ga naar www.spoorvanhoop.nl en meld je aan. Alle deelnemers ontvangen dan per mail een instructievideo over dit Spoor van Hoop.