Roemeniëmarkt voor hulp in Oost-Europa

Op zaterdag 27 augustus is ere tussen 09.00 en 15.00 uur de jaarlijkse Roemeniëmarkt in en rond de verkoophal, Leidsestraatweg 132 in Woerden. De opbrengst van deze markt komt geheel ten goede aan projecten in Roemenië, Moldavië en Oekraïne. 

Op de markt vind je allerhande kramen met:

  • (zelfgemaakte) cadeauartikelen
  • boeken
  • vinyl & cd’s
  • bloemen
  • kaas, fruit, jam, honing, tompoucen, etc.

Daarnaast valt er ook wat te beleven met:

  • het Rad van Fortuin
  • spelletjes voor de jongste bezoekers
  • een horecaplein met eigengemaakte baksels*

Via de site www.roemeniemarkt.nl kun je voorafgaand aan de markt al een bestelling plaatsen of loten kopen voor de Grote Verloting op vrijdag 26 augustus. Er zijn mooie prijzen te winnen, zoals een Supboard, rijden in een TUKTUK en een heerlijk diner voor twee.

*Eigen baksels die verkocht zullen worden via de koffiekraam zijn meer dan welkom en kunnen vrijdagavond en zaterdagmorgen op het marktterrein worden gebracht.
Meer informatie bij Gert Lekkerkerker. E-mail