Jongerenreis naar Taizé 10-17 juli

Jongerenreis naar Taizé 10-17 juli

Van zondag 10 tot zondag 17 juli 2022 wordt er in samenwerking met de parochie Pax Christi door Twintigers Woerden een reis naar Taizé georganiseerd. Op deze plek kun je samen met jongeren uit alle delen van de wereld zingen, zwijgen, praten, vieren en geloof ontdekken. Iedereen tussen de 16 en 32 jaar is van harte welkom om mee te gaan, ook als je weinig of niet in de kerkdiensten komt. Predikant-pionier Joost Schelling zal in ieder geval als begeleider meegaan. We reizen met een of twee huurbusjes (afhankelijk van het aantal aanmeldingen). De kosten voor reis en verblijf zullen in totaal ca. € 300,- voor de week bedragen (tegemoetkoming in de kosten is altijd bespreekbaar).

Aanmelden voor de reis

In verband met het beperkte aantal plaatsen is er ruimte voor in totaal 18 ‘Taizé-gangers’, waarvan er in elk geval drie in het bezit van een rijbewijs-B zijn en het leuk vinden om in een personenbusje te rijden! Ben je geïnteresseerd in deze reis naar Taizé en wil je meer weten, meld je dan bij Joost Schelling 06-31 941 961 of stuur een e-mail.

Aanmelden kan tot uiterlijk 12 juni 2022