House of Hope voor Vluchtelingen in Woerden

House of Hope voor Vluchtelingen in Woerden

Kerk als Plek voor Ontmoeting en Ontspanning

De afgelopen maand zijn we geconfronteerd met een groot aantal gezinnen uit Oekraïne die hals over de kop in Nederland zijn aangekomen. Samen met alle beelden die wij zien op televisie maakt dit enorme indruk op ons als samenleving. Inmiddels zijn er in Woerden al een aantal adressen waar mensen uit Oekraïne verblijven. Daarnaast verwacht de gemeente de komende week de eerste gezinnen in de Stadspoort. Niet alleen voor hen, maar ook voor vluchtelingen uit andere delen van de wereld, willen de gezamenlijke kerken een plek voor ontspanning en ontmoeting bieden, een House of Hope. Dit geldt voor hen die al in Woerden verblijven maar ook voor diegenen die de komende maanden nog aan zullen komen. Dinsdag 5 april vindt de eerste ontmoetingsochtend plaats.

Wanneer:

  • iedere dinsdagochtend van 9.30-12.00
  • iedere donderdagmiddag van 14.00-16.30

Waar: Opstandingskerk – Wilhelminaweg 8 – Woerden

One comment

  1. Pingback: Werk mee aan een plaats van ontmoeting en ontspanning - Hervormde Gemeente Woerden

Comments are closed.